Veevarustuse ja reovee ärajuhtimise ning puhastamise teenuse hindade kehtestamine.

Võttes aluseks ühisveevärgi ja -kanalisatsiooni seaduse §14 ja Konkurentsiameti kooskõlastuse nr.9-3/2023-020 26.maist 2023 kehtestab Otepää Veevärk AS  alates 01.juulist 2023.a kogu oma teeninduspiirkonnas kõigile tarbijatele vee- ja kanalisatsiooniteenuse hinnad (ühe m³ kohta eurodes) järgmiselt:
Tasu võetud vee eest                                             1,65€/m³
Tasu reovee ärajuhtimise ja puhastamise eest      1,87€/m³
Hindadele lisandub käibemaks vastavalt kehtivale käibemaksumäärale.
 

 

14.11

E-ARVETELE ÜLEMINEK

Lugupeetud kliendid,
 
AS Otepää Veevärk on valmisolek saata e-arveid järgmistesse Eestis tegutsevatesse pankadesse: 
  • SEB
  • Swedbank
E-arve on kliendi jaoks mugavaim viis arve tasumiseks internetipangas, otse eeltäidetud maksekorralduselt. Veelgi lihtsam on Teie jaoks kui suunate arve automaatsele tasumisele, sõlmides pangaga e-arve püsimakse lepingu.

E-arvete tellimine ja püsimakse lepingute sõlmimine käib läbi Teie panga. Selleks peate Te esitama e-arve avalduse internetipangas või lähimas pangakontoris. E-arvete tellimise avalduse esitamine on tasuta. Seejärel on Teil võimalik sõlmida juba e-arve püsimakse leping. E-arve püsimakse teenustasu maksumuse leiate oma panga kehtivast hinnakirjast.

Juhul, kui Te kasutate arveldamiseks LHV, siis hetkel panga kaudu e-arve tellimine ei ole võimalik. 

Klientidele, kes on avaldanud soovi saada arve oma e-posti aadressile, väljastame arved endisel viisil. Samuti jätkame paberarvete väljastamist nendele klientidele, kes ei soovi arve väljastamise kanalina kasutada panka ega e-posti.

Juhul kui Teil tekkis eeltooduga seoses küsimusi või probleeme, võtke meiega ühendust telefonil 76 64 890 või kirjutades e-posti aadressile veevark@otepvesi.ee